ZADZWOŃ DO NAS:

61 843-47-96 wew. 21, tel. kom. 505-845-771

E-MAIL:

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

Rekrutacja ON-LINE

Rekrutacja ON-LINEWymagane dokumentyOpłaty

Na studia w WSHiU możesz się zapisywać do wyczerpania limitu miejsc.

REKRUTACJA INTERNETOWA

Chętnie pomożemy – Dzwoń lub napisz do nas!

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

Tel.: 61 8434796

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Magdalena Zapłata +48 572350224 magdalena@wshiu.poznan.pl

Aleks Czerewyk +48 502864812 alex@wshiu.poznan.pl

Agnieszka Popiołek +48 510056001 agnieszka@wshiu.poznan.pl

Kasia Federova +48 509845476 kasia@wshiu.poznan.pl

Julia Serozkina +48 572350225 julia@wshiu.poznan.pl

Enik Achmedowa +48 572350223 enik@wshiu.poznan.pl

Małgorzata Błoch  +48 780120284 malgorzata.bloch@wshiu.poznan.pl

Ludmiła Babii  +48 510056012  bwm@wshiu.poznan.pl

Patryk Kaleta +48 505845771 patryk@wshiu.poznan.pl

Wymagane dokumenty

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Studia podyplomowe

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Studia podyplomowe

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress