ZADZWOŃ DO NAS:

61 843-47-96 wew. 21, tel. kom. 505-845-771

E-MAIL:

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

KONTAKT

WSHiUBiuro Rektora i Założyciela WSHiUBiuro RekrutacjiBiuro KarierDziekanatBibliotekaDział finansowyPortierniaDane do faktur

Kontakt

Aga-rekrut-1

 

Wyższa Szkoła Handlu i Usług

ul. 28 Czerwca 1956 r. 217/219
61-485, Poznań

Tel.: 61 8434796 wew. 21

rekrutacja@wshiu.poznan.pl

REKRUTACJA:

Magdalena  +48 572350224  magdalena@wshiu.poznan.pl

Aleks  +48 502864812 alex@wshiu.poznan.pl

Agnieszka  +48 510056001 agnieszka@wshiu.poznan.pl

Kasia  +48 509845476 kasia@wshiu.poznan.pl

Julia  +48 572350225 julia@wshiu.poznan.pl

 


DZIEKANAT:

Enik  +48 572350223 enik@wshiu.poznan.pl

Małgorzata   +48 780120284 malgorzata.bloch@wshiu.poznan.pl

Ludmiła   +48 510056012  bwm@wshiu.poznan.pl


FINANSE:

Patryk  +48 505845771 patryk@wshiu.poznan.pl


BIURO WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ:

Ludmiła   +48 510056012  bwm@wshiu.poznan.pl


 

Biuro Rektora i Założyciela

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do piątku w godzinach
od 09:00 do 17:00

e-mail: rektorat@akademiakupiecka.pl
tel. 618434796 w 25
fax. 61 843 47 96 w 34

Dyr. Gabinetu Rektora i Założyciela

Sylwia Pabel

+48 502864817


Prezes Akademia Kupiecka Sp. z o.o.
Założyciel WSHiU

Magdalena Górska

+48 512092863

magdalena.gorska@akademiakupiecka.pl

 

 


Rektor_WSHiU_prof._dr_hab._Kamila_Wilczyńska

Rektor

prof. dr hab. Kamila Wilczyńska

 

 

Biuro Rekrutacji

tel. 61 843 47 96 w. 22

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

Biuro rekrutacji jest czynne 7 dni w tygodniu:

poniedziałek – niedziela 8:00-18.00

Więcej informacji:

Mag

Magdalena Zapłata

+48 572350224

magdalena@wshiu.poznan.pl

 

Aleks Czerewyk

+48 502864812

alex@wshiu.poznan.pl

Julia Serozkina

+48 572350225

julia@wshiu.poznan.pl

Kateryna Fedorova

+48 509845476

kasia@wshiu.poznan.pl

Ludmiła Babii

+48 510056012

bwm@wshiu.poznan.pl

Małgorzata Błoch

+48 780120284

malgorzata.bloch@wshiu.poznan.pl

Patryk Kaleta

+48 505845771

patryk@wshiu.poznan.pl
Biuro Karier

tel. 618434796 w. 24
biurokarier@akademiakupiecka.pl

 

 

Dziekanat

Wyższa Szkoła Handlu i Usług

ul. 28 Czerwca 1956 r. 217/219
61-485, Poznań

tel. +48 618434796 w. 22
dziekanat@akademiakupiecka.pl

Godziny otwarcia:

7 dni w tygodniu: od 8:00 do 18:00


DZIEKAN WSHiU

 


dr Żaneta Polowczyk

 

Enik Achmedowa   +48 572350225 enik@wshiu.poznan.pl

Małgorzata Błoch  +48 780120284 malgorzata.bloch@wshiu.poznan.pl

Ludmiła Babii  +48 510056012  bwm@wshiu.poznan.pl

Patryk Kaleta   +48 505845771 patryk@wshiu.poznan.pl

 

 

Biblioteka

tel. 618434796 w. 31
e-mail: biblioteka@akademiakupiecka.pl

 

Godziny otwarcia:

ŚRODA 15.45 – 18.00
SOBOTA 8.00 – 16.00
NIEDZIELA 09.00 – 13.30 

Obsługa finansowa studentów

Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu: od 8:00 do 18.00

tel. 618434796 w 24

 

Patryk Kaleta

+48 505845771

patryk@wshiu.poznan.pl

 

 

 

 

 

 

 

                   WALUTA                   NUMER KONTA BANKOWEGO
ZŁOTY NEOBANK 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214
ZŁOTY WBK 31 1090 1476 0000 0001 3246 2352
DOLAR WBK 48 1090 1476 0000 0001 3258 0386
EURO WBK 32 1090 1476 0000 0001 3258 0383

Numer SWIFT Banku WBK : WBKPPLPP

Wpłaty można również dokonywać w Dziekanacie

Portiernia

tel.61 843 47 96 w. 35

Dane do faktur

Wyższa Szkoła Handlu i Usług

ul. 28 Czerwca 1956 r. 217/219
61-485, Poznań

NIP 781-15-57-119

REGON 630961039

nr konta 27 9068 1013 0000 0000 0173 2214

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress