ZADZWOŃ DO NAS:

61 843-47-96 wew. 21, tel. kom. 505-845-771

E-MAIL:

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

pod

Studia podyplomowe są forma kształcenia, przeznaczona dla kandydatów posiadających kwalifikacje co najmniej pierwszego stopnia. By rozpocząć studia podyplomowe w Wyższej Szkole Handlu i Usług należy posiadać dyplom studiów licencjackich, inżynierskich bądź magisterskich. Po ich zakończeniu otrzymuje się świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Studia podyplomowe trwają 2 semestry.
Zjazdy odbywają się średnio co 2 tygodnie (sobota, niedziela).
Studia kończą się obroną pracy dyplomowej.

 

Uwaga! PROMOCJA DO 30 LIPCA!!! Oferujemy rabat aż do 1000 zł!


Edycja 2017/2018

Edukacja dla bezpieczeństwaSprawdź

Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracySprawdź

Zarządzanie turystyką i hotelarstwemSprawdź

Zarządzanie kadramiSprawdź

Zarządzanie w opiece zdrowotnejSprawdź

Zarządzanie innowacjami i projektamiSprawdź NOWOŚĆ

Marketing internetowySprawdź

Zarzdzanie i ekonomika w administracjiSprawdź NOWOŚĆ

Zarządzanie w sporcie i rekreacjiSprawdź NOWOŚĆ

Zarządzanie w oświacie/Menedżer oświatySprawdź

Zarządzanie przedsiębiorstwem NOWOŚĆSprawdź

Zarządzanie w oświacie/Menedżer oświatySprawdź

Zarządzanie stadniną, jeździectwo z elementami hipoterapii NOWOŚĆSprawdź

Trener personalny-doradca, dietetykSprawdź NOWOŚĆ

 

 

DZIAŁ REKRUTACJI:

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

Tel.: 618434796

 

Wyższa Szkoła Handlu i Usług

ul. 28 Czerwca 1956 r. 217/219
61-485, Poznań

Magdalena Zapłata +48 534130969  magdalena@wshiu.poznan.pl

Julia Serozkina +48 572350225 julia@wshiu.poznan.pl

Aleks Czerewyk +48 502864812 alex@wshiu.poznan.pl

Agnieszka Popiołek +48 510056001 agnieszka@wshiu.poznan.pl

Kasia Federova +48 509845476 kasia@wshiu.poznan.pl

Enik Achmedowa +48 572350223 enik@wshiu.poznan.pl

Małgorzata Błoch  +48 780120284 malgorzata.bloch@wshiu.poznan.pl

Ludmiła Babii   +48 510056012 bwm@wshiu.poznan.pl

Patryk Kaleta +48 505845771 patryk@wshiu.poznan.pl

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress