ZADZWOŃ DO NAS:

61 843-47-96 wew. 21, tel. kom. 505-845-771

E-MAIL:

rekrutacja@akademiakupiecka.pl

studenci

Dlaczego warto u nas studiować?

Dobrze przygotowujemy do pracy zawodowej
Jesteśmy w centrum Poznania! Od  Dworca PKP i PKS kilka przestanków do uczelni.
Wysoka jakość kształcenia
Potwierdzona przez Polską Komisję Akredytacyjną, coroczne wysokie notowania w rankingach polskich uczelni wyższych oraz uzyskany tytuł „Najwyższa Jakość w Edukacji” przyznany za najwyższą jakość kształcenia oraz profesjonalne zarządzanie uczelnią, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością
Przemyślany program studiów
Nowoczesny, bogaty i interdyscyplinarny. Unikatowe zajęcia, gry symulacyjne, warsztaty, spotkania z czołowymi osobistościami życia politycznego i gospodarczego. Szczególny nacisk położony jest na to aby wiedza miała charakter praktyczny.
Kadra akademicka
Naszą kadrę tworzy grono doskonale wykształconych wykładowców, którzy prowadzą także zajęcia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Ekonomicznym, Uniwersytecie Przyrodniczym, Politechnice Poznańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego, a także renomowanych uczelniach zagranicznych. Są oni nie tylko pracownikami naukowymi, ale także wybitnymi praktykami życia gospodarczego.
Blisko świata
Dzięki licznym umowom z uczelniami państw Unii Europejskiej, Norwegii, Ukrainy i Turcji studenci WSHiU mają dużo większe, niż studenci innych uczelni, szanse na wyjazdy do renomowanych uczelni zagranicznych. Mają możliwość podjęcia nauki na okres semestru (lub dwóch) w wybranej przez siebie uczelni partnerskiej. Mogą również odbywać interesujące praktyki zagraniczne (np. w okresie letnim na Krecie).
Bogata oferta nauki języków obcych
W dzisiejszych czasach znajomość języka obcego jest niezbędna do tego, aby otrzymać dobrą pracę. W WSHiU nauczanie języków obcych odbywa się przez cały okres studiów. Zajęcia prowadzone są w małych grupach i w dobrze wyposażonych laboratoriach. Oferujemy lektoraty z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, japońskiego i chińskiego oraz każdego innego, jakiego tylko zażyczy sobie student.
Rozbudowany system stypendialny
Każdy z naszych studentów może liczyć na uzyskanie stypendium pokrywające część lub całość czesnego. W ubiegłym roku stypendia otrzymali wszyscy ubiegający się o nie studenci.
Koła zainteresowań i rozrywka
Bogate życie studenckie: koła naukowe, sekcje i obozy sportowe Klubu Uczelnianego AZS, spotkania ze znanymi osobistościami, konferencje i seminaria, a także wiele ciekawych imprez i koncertów znanych artystów.
Najlepsza siedziba
Nasza Uczelnia ma siedzibę w centrum miasta – blisko PKP i PKS oraz centralnego punktu w sieci komunikacji miejskik.
Przyjazna atmosfera
Ważnym atutem Uczelni jest jej atmosfera. Osoby studiujące w WSHiU to ludzie sympatyczni i otwarci, osoby nietuzinkowe. Studenci, wykładowcy, władze uczelni i pracownicy administracji tworzą jedną wielką rodzinę. Każdy student jest traktowany indywidualnie, zarówno w odniesieniu do zdolności, jak i w razie problemów.

 

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress